Voorpaginafoto
Protestantse Gemeente Noordwijk

SINGER – SONGWRITER ROON STAAL KOMT NAAR NOORDWIJK

Roon Staal
Roon Staal is in de Noordelijk helft van ons land een bekende liedjeszanger en hoopt doormiddel van zijn Oktober Tour ook in de rest van Nederland door te breken.  

'I LIKE TO DREAM' is de naam van de Tour waarmee de zanger sinds vorige maand door het land toert. Staal zingt en begeleidt zichzelf vanachter de piano en heeft een stem en performance die harten kan raken met romantische en tedere composities. In eerdere jaren heeft Staal een rijk musicalverleden opgebouwd, ook heeft hij inmiddels 6 albums en een dvd op zijn naam staan. Onlangs presenteerde de zanger zijn nieuwe verzamelalbum "Meditations Of A Singer-Songwriter".

Naast de songs van zijn nieuwe album staan ook prachtige covers op het repertoire zoals 'Kathy's Song', 'Pie Jesu' en 'Vincent' maar ook werken van Roon zelf zoals            'Als Je Mij Zoekt' en 'Help Me Through The Night' 

Het concert vindt plaats op vrijdag 20 oktober in Zalencentrum De Vinkenhof 

Aanvangstijd concert is 20.00 uur, de zaal gaat open om 19.30 uur. 

Voor meer info kunt u bellen met De Vinkenhof via 06 – 23 98 77 08.

Kaarten zijn te reserveren via de website www.roonstaal.com of via tel. 06-30025992 en kosten € 15,00 per stuk. Meer info op www.roonstaal.com/concerten