Voorpaginafoto
Protestantse Gemeente Noordwijk

Op vrijdagavond 24 januari a.s. kan iedereen ‘op verhaal komen’ in zalencentrum De Vinkenhof aan de Achterzeeweg in Noordwijk. De Noordwijkse klezmerband Lou Sjoege, die ondertussen al een cd op haar naam heeft staan, zal de toehoorders weten te boeien met vrolijke en melancholische joodse muziek. Daar tussendoor worden er geinige en goocheme verhalen uit de joodse traditie verteld door Simon Dingemanse. De verhalen hebben steeds een pointe om over na te denken en aan humor zal het ook niet ontbreken. Aansluitend is er gelegenheid om na te praten bij een glaasje wijn of sap.

Aanvang 20.00 uur, inloop met koffie en thee vanaf 19.30 uur

Toegang gratis met de mogelijkheid van een vrijwillige bijdrage.

Aanmelding kan bij Simon Dingemanse, t. 0713645206, Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.