Voorpaginafoto
Protestantse Gemeente Noordwijk

Om klokslag 19:30 starten we vrijdag 7 februari met Sirkelslag Young (voor jongeren vanaf 12 jaar) in het Windkrachthuis.

Het is een live-uitzending waarbij we ‘strijden’ tegen andere teams uit heel Nederland. Vorig jaar hebben we gewonnen dus dit jaar moeten we onze titel verdedigen.

Omdat het interactief is is het handig om je mobiel mee te nemen. Het thema van Sirkelslag is dit jaar “In beweging”. We horen het verhaal van Jona en ontdekken wat het betekent om in beweging te komen en een nieuwe kans te krijgen. Dat doen we door middel van verschillende opdrachten, waarvoor uithoudingsvermogen, creativiteit, samenwerken, puzzelvaardigheid en enthousiasme nodig zijn

Aanmelden om mee te doen: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.