Voorpaginafoto
Protestantse Gemeente Noordwijk

Aanstaande dinsdag, 3 mei, gaan we met de jongeren van 12 jaar en ouder (vanaf groep 8) naar Den Helder!

Marine-predikant Fred Omvlee, ook bekend van de Top2000dienst, zal ons rondleiden op het marineterrein. We zullen horen over zijn werkzaamheden, het marinemusem bezoeken en lunchen tussen de éénheden aan de wal.

Kijk alvast op www.marinemuseum.nl en ontdek hoe leuk dit kan worden!

Dit is de laatse oproep aan alle jongens en meisjes! om mee te gaan want uiterlijk morgen (donderdag 28 april) moeten de deelnemers aangemeld worden bij de Marine zodat ze weten wie er komen!

Omdat Joost een paar dagen weg is kan deze lastminute aanmelding alleen nog bij Peter: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. Zorg dat je er bij komt! Bij de Marine!

Vertrek ca. 8:45 uur. Einde middag terug.