Voorpaginafoto
Protestantse Gemeente Noordwijk

Eindelijk lijkt corona wat tot rust te zijn gekomen en dat betekent dat het voor de Protestantse wijkgemeente Noordwijk weer mogelijk is om een gelegenheidskoor samen te stellen. Op zaterdagmorgen 18 juni zullen in de Oude Jeroenskerk twee mooie zangstukken worden ingestudeerde: het Magnificat in D van Johann Pachelbel en Cantique de Jean Racine van Gabriël Fauré. Als u van zingen houdt en de nodige zangervaring hebt op een koor dan is dit dé mogelijkheid om samen met anderen die in Noordwijk en omgeving wonen iets moois tot stand te brengen. Cantor-organist Jaco van Leeuwen zorgt voor de deskundige muzikale leiding. 

De morgen wordt afgesloten met een klein lunchconcert, waarin de ingestudeerde stukken ten gehore worden gebracht. Aanvang 9.30 uur. Inloop met koffie vanaf ongeveer 9.00 uur. Het lunchconcert zal 12.30 uur beginnen en rond 12.45 uur zijn afgelopen. Van harte welkom. Aanmelding kan bij Cor van der Niet, Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.