Voorpaginafoto
Protestantse Gemeente Noordwijk

“Leven zonder oplossing”, Ad van Nieuwpoort over de parabel van Job.

 Ad van Nieuwpoort is bekend van radio, tv, van het project Zingeving Zuidas in Amsterdam en nu predikant in de Haagse Duinzichtkerk. Al voor corona heeft hij een boekje geschreven over Job, een parabel om van te leren!

 Job is een mens die alles verliest en toch overeind blijft. Wat hij meemaakt en hem leed bezorgd wordt niet weggepoetst, opgelost of verklaard, het wordt benoemd. In het verhaal van Job gaat het om het stellen van de goede vragen, niet zo zeer om de antwoorden.

Volgens Van Nieuwpoort kunnen wij veel leren van dit verhaal. Als het leven zonder oplossing lijkt, zoals in deze tijd.

Eenieder kan zo meedoen, warme belangstelling volstaat!

In de Vinkenhof begint de avond om 20.00 uur.  

Datum: 16 februari 2023.

Meer informatie is te vinden op www.jamheijb.xs4all/Leerhuis/

Aanmelden voor het Leerhuis kan bij Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Eenmalige entree is € 10.