Voorpaginafoto
Protestantse Gemeente Noordwijk

Op 17 februari organiseert de GJV weer een volleybaltoernooi, op de vertrouwde locatie in de sporthal van ’s Heerenloo. Het goede doel van dit jaar is De Stichting van het Kind, deze stichting helpt kinderen die mishandeld, verwaarloosd of verlaten zijn, of die door gedragsproblematiek niet meer thuis kunnen wonen. De inloop is vanaf 17:00, de eerste wedstrijd begint om 17:30. Inschrijfgeld voor teams is 12 euro. Afgelopen jaar is er 1600 euro opgehaald en dit jaar willen we hier natuurlijk overheen. Daarnaast zijn we ook nog op zoek naar sponsoren voor zowel de catering als de loterij. Hiervoor kunt u mailen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. Verdere informatie en inschrijven op https://gjvnoordwijk.nl/volleybal of neem contact op met Lisanne Barnhoorn 06-18172865