Voorpaginafoto
Protestantse Gemeente Noordwijk

Naar aanleiding van de persconferentie van 18 december, waarin is aangekondigd dat Nederland weer in een lockdown gaat, heeft het crisisteam besloten dat de kerkdiensten (inclusief de diensten op 1e en 2e kerstdag) voorlopig alleen online zijn te volgen. U wordt daarom dringend verzocht om morgenochtend de dienst vanuit uw huiskamer te volgen en niet naar de kerk te komen.

Ook bij de opname van de kerstdienst morgenmiddag en de opname van de kerstavonddienst aanstaande vrijdag zullen helaas geen gemeenteleden aanwezig kunnen zijn.

Dit geldt overigens niet voor diegenen die een actieve rol in de diensten vervullen.

Het is voor ons allemaal een enorme teleurstelling om als gemeente opnieuw de kerstvieringen niet met elkaar te kunnen vieren. Maar gezien de onzekerheid rondom de omikron variant kunnen we als gemeente niet anders dan gehoor geven aan de dringende oproep van regering en het RIVM.

Over de diensten in het nieuwe jaar zult u via de volgende kerkwijzer, website en zondagsbrief worden geïnformeerd.