Voorpaginafoto
Protestantse Gemeente Noordwijk

Er is veel mooie en eigentijdse zomerse dameskleding ingebracht voor het kledingcafé van zaterdag 3 juli a.s. in de Buurtkerk, Hoofdstraat 10. Deze kleding zal voor zachte prijsjes van meestal rond de drie á vier euro per stuk te koop worden aangeboden. Er zijn ook schoenen, riemen, tassen, hoeden en sieraden te koop. De bedoeling is dat de kleding zo een tweede kans krijgt en daardoor de kringloopeconomie wordt bevorderd. Steeds meer mensen kopen tweede kans kleding, omdat deze nog heel goed is en ze zich ervan bewust zijn dat de productie van nieuwe kleding veel vervuiling met zich meebrengt. De opbrengst van deze dag gaat naar het Pici-huis in Roemenië waar kinderen die veel tekort komen worden opgevangen.

In het kledingcafé is een gezellige koffiehoek met lekkere dingen, dus er is alle ruimte voor ontmoeting en verbinding. Om 10.00 uur gaan de deuren aan de Hoofdstraat open en om 15.00 uur gaan ze weer dicht. Het kledingcafé wordt georganiseerd door de diaconie van de Protestantse Gemeente Noordwijk in samenwerking met de Roemenië werkgroep in Noordwijk. Natuurlijk worden de coronarichtlijnen van het RIVM in acht genomen.

Margreet Dingemanse (rechts) en Esther Plug (links) zijn de voortrekkers.