Voorpaginafoto
Protestantse Gemeente Noordwijk

Studenten van de Hogeschool Leiden hebben afgelopen zaterdagmiddag met hun evenement For Africa, in de Buurtkerk, in nauwelijks 4 uur tijd bijna 2000 euro opgehaald. Het evenement, een workshopmiddag, boekenmarkt en veiling had als doel geld op te halen voor Georges Bilgo, directeur van een basschool in Burkina Faso. Het opgehaalde geld is bestemd voor de aanschaf van een aangepaste schoolbus zodat ook gehandicapte kinderen uit de regio naar school kunnen. De studenten organiseerden het evenement in opdracht van MIVA die zich al sinds 1935 inzet als goede doelen-organisatie  voor derdewereldlanden. Langs deze weg willen de studenten iedereen binnen de Protestantse Gemeente Noordwijk die zich heeft ingezet om de middag te doen slagen daarvoor heel hartelijk bedanken. Mede dankzij uw hulp is de actie geslaagd.