Voorpaginafoto
Protestantse Gemeente Noordwijk

Vorig jaar is er in de Protestantse wijkgemeente een gesprekskring geweest voor mensen die met een ingrijpend verlies te maken hebben gehad. Dit jaar zullen we – wanneer er voldoende deelnemers zijn – gedurende drie dinsdagochtenden samenkomen rondom de uitdaging van het leven als alleengaande. Vrijwel ieder mens leeft gedurende langere of kortere periodes in zijn of haar leven alleen. Net als het leven met een partner, heeft dat zo zijn eigen specifieke uitdagingen. Wel beleven mensen het alleen in het leven staan verschillend. Sommigen hebben het rijk alleen. Voor anderen is het een lastige opgave. Dan helpt het om daar met anderen over in gesprek te zijn. Op deze drie ochtenden delen we praktische ervaringen en staan we ook stil bij de meer spirituele vragen als ‘Hoe kun je leegte omzetten in ruimte? en ‘Hoe kan eenzaamheid een bron van stilte en bezieling worden? ’We laten ons daarbij leiden door teksten van Anselm Grün, Christiane Berckvens Stevlinck en Emily Estfahani Smith.

Data en tijd: dinsdag 11 en 25 februari en 10 maart 2020 van 10.00 – 11.30 uur.
Plaats: De Vinkenhof

Leiding en aanmelding: ds. Petra van der Burg Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.