Voorpaginafoto
Protestantse Gemeente Noordwijk

 

In het kader van de filmavonden over (geestelijk) leiderschap organiseren Ad van Houwelingen en Simon Dingemanse een excursie naar de expositie over Gandhi, Martin Luther King en Nelson Mandela in de Nieuwe Kerk te Amsterdam. Deze excursie is gepland op woensdagmiddag 31 januari a.s.. Vertrek per trein vanaf Voorhout (autodienst Noordwijk-Voorhout kan wellicht geregeld worden) rond 13.00 uur. De kosten omvatten de treinreis en 16 euro entree voor de expositie (maar met museumjaarkaart gratis!) en samen evt. wat drinken. Aanmelding bij Ad van Houwelingen (Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.) of Simon Dingemanse (Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.; t. 3645206)