Kaarten voor ‘In Gods naam’ met Bastiaan Ragas (11 mrt) / Derde aflevering ‘Op verhaal komen’ (8 mrt)

Er zijn voor de middag- en voor de avondvoorstelling (16.00 uur en 20.30 uur) ‘In Gods naam’ met Bastiaan Ragas in Floralis te Lisse op 11 maart a.s. nog drie kaarten beschikbaar á 15,00 euro. Via de mail aan te vragen bij Simon Dingemanse, Deze voorstelling wordt mede gedragen door de protestantse wijkgemeente Noordwijk.

A.s. vrijdag 8 maart is er een derde aflevering van ‘Op verhaal komen’ in de Oude Jeroenskerk. Geinige en goocheme verhalen, verteld door Simon Dingemanse, met muziek van de Noordwijkse klezmerband Lou Sjoege. Inloop met koffie en thee vanaf 19.30 uur en aanvang 20.00 uur. Entree is vrij, maar een vrijwillige bijdrage wordt op prijs gesteld.
Aanmelden is handig en kan bij