4 mei: oecumenische herdenkingsdienst Maria ter Zee

Zoals gebruikelijk zal er ook dit jaar weer op 4 mei, voorafgaand aan de Stille Tocht, een oecumenische herdenkingsdienst zijn in de Maria ter Zee kerk aan de Nieuwe Zeeweg 73a onder verantwoordelijkheid van de R.K. parochie St. Maarten en de protestantse wijkgemeente Noordwijk.
Deze korte herdenkingsbijeenkomst met een laagdrempelig karakter begint om 18.45 uur zodat direct daarop aansluitend de Stille Tocht kan starten die via de Algemene Begraafplaats naar het Herdenkingsmonument loopt.

Voorgangers zijn diaken Jan Lamberts en ds. Simon Dingemanse en daarnaast zullen enkele leerlingen van het Northgo College gedichten voorlezen. Arjan de Vos bespeelt het orgel en het Maria ter zee koor verleent muzikale medewerking.
Vanzelfsprekend is iedereen van harte welkom om deze dienst bij te wonen.