OP VERHAAL KOMEN deel III

Geinige en goocheme verhalen
met klezmermuziek van de Noordwijkse klezmerband Lou Sjoege

Jawel, na twee eerdere succesvolle avonden is het op vrijdagavond 8 maart 2024 zover: Deel 3 van de avond ‘Op verhaal komen’!
Simon Dingemanse vertelt in de Oude Jeroenskerk geinige en goocheme verhalen uit de joodse verteltraditie en wat andere grappige verhalen. Lou Sjoege zal met zijn vrolijke en melancholische klezmermuziek de avond muzikaal opluisteren. Dat wordt weer een mooie avond met een glimlach en vrolijke ernst, waarin de spiegel om naar jezelf te kijken niet ver weg is. De entree is gratis, maar een contante vrijwillige bijdrage ter bestrijding van de onkosten wordt op prijs gesteld.
Aanvang 20.00 uur, inloop met koffie en thee vanaf 19.30 uur. Na de voorstelling is er gelegenheid om na te praten bij een glaasje sap, fris of wijn.
I.v.m. de catering is aanmelding handig. Dat kan bij Simon Dingemanse, , t. 0648201624.